Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy "MirPak". Nasza działalność to przede wszystkim szeroko pojęta produkcja opakowań tekturowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój pozwala nam na zaoferowanie Państwu coraz szerszej gamy produktów. Za główny cel stawiamy zawsze jakość, rzetelność i zadowolenie naszych klientów. Nasza doświadczona i elastyczna w działaniu załoga jest ciągle do Państwa dyspozycji. Każde, nawet najmniejsze zamówienie jest traktowane przez nas poważnie, co możecie Państwo sprawdzić wysyłając do nas zapytanie. Cechą, za którą cenią nas klienci jest kompleksowa obsługa każdego zlecenia począwszy od projektu poprzez druk, introligatornię, pakowanie, na transporcie kończąc.

Dumą naszego zakładu jest również introligatornia ręczna, w której wykonywane są zarówno proste prace introligatorskie takie jak konfekcjonowanie czy dekonfekcjonowanie jak również bardzo skomplikowane czyli montaż wieloelementowych standów reklamowych, sklejanie często wymyślnych teczek i ekspozytorów. W naszej introligatorni wykonujemy również zlecenia z zewnątrz.

Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę internetową znajdą Państwo coś dla siebie, a złożone zapytanie czy wykonany do nas telefon zaowocują współpracą z korzyścią dla każdej ze stron !!!